Swift

HakkımızdaHakkımızda

Eminem-Turkey.com (ya da Eminem Türkiye Blog - EminemTurkeyBlg), 9 Eylül 2013 tarihinde ilk olarak Twitter ve blog üzerine kurulmuş daha sonra Facebook'a da uzanan bir Eminem fan oluşumudur. Değişmeyen anlayışımızla her zaman en iyisini yapma yolunda ilerlemeye çalışıyoruz. Size de  "Türkiye'nin en iyi Eminem fan blogundasınız/sitesindesiniz."  rahatça diyebiliriz. Blogumuzdaki yazılar tamamen özgün olmakla beraber hepsi birer fikirin ürünüdür. O fikirler bu site sahiplerinden çıkmaktadır. Blog hakkındaki fikirlerinizi eminemturkeyteam@gmail.com adresinden bizlere aktarabilirsiniz.

Vizyon/Amaç

Eminem Türkiye Blog'un birincil amacı Türkiye'deki Eminem hayranlarını bilgilendirmektir. Bu amaçla sosyal medya ve blogumuzla sanal ortamda yer almaktayız. Bu fikrimiz oldukça takdir almıştır ve almaya devam ediyor. Bu amaçla yola çıktığımızı hatırlatarak hiç bir şahsi çıkar içinde olmadığımızın altını çizeriz. 

Telif Hakkı

Bu sitedeki her yazı özgündür ve bir emek içermektedir. Bu emeğe saygısızlık olarak herhangi bir kaynak göstermeden her türlü materyalin alınması kesinlikle yasak ve uygunsuzdur. Blogumuz hiç bir şahsi çıkar doğrultusunda hareket etmediğine göre bu sitedeki materyallerin izinsiz ve kaynak gösterilmeden alınması-kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre suçtur. Yukarıda belirtilen kanunları ihlal edildiği düşünüldüğünde, yine yukarıda belirtilen kanunlara göre Eminem Türkiye Blog hukuki işlemlere başlama hakkını saklı tutabilir.

Sosyal Medya Hesaplarımız

www.facebook.com/EminemTeamTurkeyFans
www.twitter.com/EminemTurkeyBlg
www.ask.fm/EminemTurkeyBlg


Yönetim Ekibi
Emin Demircan (twitter.com/NomadCRY)
Mert Yıldız (twitter.com/plzcek)
Arda Büyüksevindik
Onur Çetin

İletişim

eminemturkeyteam@gmail.com